Крайно Класиране
Вело Рали "Паралелна Вселена - Орфей 2005"
Стартирали състезатели : 133 Финиширали състезатели : 118
Девойки : 3 Дисквалифицирани по технически причини : 3
Юноши : 17 Дисквалифицирани по здравословни причини : 2
Жени : 8 Дисквалифицирани за нарушения : 2
Мъже : 87 Отказали се по време на състезанието : 8
Стартирали отбори : 36 Финиширали отбори : 22
Етап 1 : гр. Чепеларе - с. Ягодина : Стартирали 133. Финиширали 132
Етап 2 : с. Ягодина - к.к. Пампорово : Стартирали 124. Финиширали 119
Етап 3 : к.к. Пампорово - гр. Чепеларе : Стартирали 118. Финиширали 118
Отборно Класиране
Място Номера Състезатели Етап I Етап II Етап III Общо време
1 56 Антон Георгиев Настев 4h:23min:45sec 6h:26min:4sec 1h:20min:28sec 12h:10min:17sec
  59 Петър Колев Дачев        
2 90 Игнат Сергеевич Синицин 5h:19min:6sec 5h:44min:9sec 1h:16min:0sec 12h:19min:15sec
  91 Мартин Илиев Николов        
3 3 Калин Асенов Рахнев 4h:43min:14sec 6h:34min:26sec 1h:32min:15sec 12h:49min:55sec
  4 Цанко Стефанов Петев        
4 35 Иван Николаев Чолаков 5h:10min:34sec 7h:20min:58sec 1h:44min:58sec 14h:16min:30sec
  36 Станислав Иванов Пеев        
5 43 Пламен Христов Петков 5h:19min:19sec 7h:16min:51sec 1h:41min:10sec 14h:17min:20sec
  44 Веселин Георгиев Георгиев        
6 16 Пламен Радев Пенев 5h:20min:26sec 7h:23min:45sec 1h:38min:23sec 14h:22min:34sec
  17 Емил Костадинов Шукадаров        
7 14 Таня Христова Тодорова 5h:21min:21sec 7h:48min:11sec 1h:54min:2sec 15h:3min:34sec
  15 Стойчо Желязков Николаев        
8 62 Димитър Димов Димов 5h:47min:42sec 7h:27min:13sec 1h:49min:54sec 15h:4min:49sec
  84 Росен Александров Попов        
9 64 Йордан Димитров Дончев 5h:48min:45sec 8h:0min:0sec 1h:37min:0sec 15h:25min:45sec
  65 Николай Димитров Дончев        
10 106 Станислав Стефанов Асенов 6h:26min:58sec 8h:16min:0sec 2h:4min:15sec 16h:47min:13sec
  107 Пламен Стоянов Даскалов        
11 92 Велизар Стефанов Вълков 6h:3min:49sec 9h:20min:55sec 2h:0min:30sec 17h:25min:14sec
  93 Цветан Лъчезаров Бальовски        
12 12 Мария Атанасова Василева 6h:28min:38sec 8h:47min:4sec 2h:11min:34sec 17h:27min:16sec
  13 Мария Ангелова Митрофанова        
13 119 Илиян Венелинов Цачев 6h:34min:57sec 9h:1min:30sec 2h:21min:19sec 17h:57min:46sec
  120 Венцислава Атанасова Цачева        
14 5 Веселин Любчов Куршумов 6h:52min:3sec 9h:26min:15sec 2h:12min:38sec 18h:30min:56sec
  7 Бони Петков Бонев        
15 29 Владимир Мариов Гачев 7h:41min:0sec 9h:31min:2sec 2h:4min:29sec 19h:16min:31sec
  30 Лъчезар Бориславов Младенов        
16 75 Доника Николаева Александрова 10h:32min:50sec 6h:14min:59sec 2h:52min:40sec 19h:40min:29sec
  76 Иванина Георгиева Гетова        
17 21 Пламен Динков Георгиев 7h:33min:50sec 10h:6min:59sec 3h:5min:28sec 20h:46min:17sec
  22 Савко Стоянов Ставрев        
18 54 Димитър Грудев Панайотов 7h:35min:11sec 10h:24min:53sec 3h:2min:55sec 21h:2min:59sec
  55 Милен Димитров Стефанов        
19 10 Стоян Божинов Пешев 7h:44min:35sec 11h:15min:40sec 2h:53min:0sec 21h:53min:15sec
  11 Димитрина Петрова Пешева        
20 31 Sofiadi Lacsono Chacrawardaya 8h:47min:49sec 10h:57min:59sec 3h:11min:46sec 22h:57min:34sec
  32 Бисер Благоев Тошев        
21 69 Иван Илиев Белчев 9h:26min:2sec 12h:2min:57sec 3h:6min:39sec 24h:35min:38sec
  70 Стефан Петров Андонов        
22 8 Иван Георгиев Колчев 9h:45min:0sec 11h:44min:9sec 3h:8min:31sec 24h:37min:40sec
  9 Тихомир Тодоров Сотиров        
Извън Класирането (когато състезателите от един отбор са с повече от 5 мин. разлика във времената)
Място Номера Състезатели        
0 1 Николай Колев Костадинов        
  2 Жельо Стефанов Стойчев        
0 42 Даниел Христов Петков        
  60 Николай Красимиров Стамболийски        
0 102 Цветомир Пламенов Младенов        
  103 Радослав Радославов Русанов        
0 130 Христо Георгиев Гошев        
  131 Йордан Гочев Гавазов        
0 41 Петър Николаев Николов        
  52 Станимир Иванов Статев        
0 111 Станимир Николов Стойчев        
  113 Здравко Насков Ламбов        
0 33 Станислав Петров Спасов        
  80 Богдан Ангелов Бояджиев        
0 50 Стоян Петков Петков        
  51 Ясен Красимиров Панайотов        
0 26 Снежана Радева Георгиева        
  53 Светлин Филипов Папазов        
0 115 Христо Йорданов Христов        
  116 Павел Митков Крагуев        
0 95 Николай Георгиев Георгиев        
  96 Иван Стойков Чапкънски        
0 87 Боян Тошков Стойчев        
  137 Крум Тодоров Георгиев        
0 100 Руси Крумов Славов        
  101 Ангел Георгиев Даскалов        
0 18 Константин Кирилов Панайотов        
  19 Кирил Панайотов Кирилов