Крайно Класиране       
Вело Рали "Паралелна Вселена - Орфей 2005"
Стартирали състезатели : 133 Финиширали състезатели : 118
Девойки : 3 Дисквалифицирани по технически причини : 3
Юноши : 17 Дисквалифицирани по здравословни причини : 2
Жени : 8 Дисквалифицирани за нарушения : 2
Мъже : 87 Отказали се по време на състезанието : 8
Стартирали отбори : 36 Финиширали отбори : 22
Етап 1 : гр. Чепеларе - с. Ягодина : Стартирали 133. Финиширали 132
Етап 2 : с. Ягодина - к.к. Пампорово : Стартирали 124. Финиширали 119
Етап 3 : к.к. Пампорово - гр. Чепеларе : Стартирали 118. Финиширали 118
Индивидуално Класиране
Място Състезателен номер Имена Роден Етап I Етап II Етап III Общо време Категория
1 1 Николай Колев Костадинов 1974 4h:0min:26sec 5h:11min:35sec 1h:15min:0sec 10h:27min:1sec мъже
2 47 Младен Иванов Младенов 1988 4h:26min:37sec 5h:59min:32sec 1h:16min:0sec 11h:42min:9sec юноши
3 132 Петър Емилов Панайотов 1987 4h:15min:14sec 6h:11min:12sec 1h:19min:10sec 11h:45min:36sec юноши
4 60 Николай Красимиров Стамболийски 1979 5h:18min:43sec 5h:29min:39sec 1h:15min:0sec 12h:3min:22sec мъже
5 59 Петър Колев Дачев 1988 4h:22min:55sec 6h:25min:44sec 1h:20min:11sec 12h:8min:50sec юноши
6 56 Антон Георгиев Настев 1983 4h:23min:45sec 6h:26min:4sec 1h:20min:28sec 12h:10min:17sec мъже
7 90 Игнат Сергеевич Синицин 1987 5h:18min:50sec 5h:44min:3sec 1h:15min:0sec 12h:17min:53sec юноши
8 91 Мартин Илиев Николов 1989 5h:19min:6sec 5h:44min:9sec 1h:16min:0sec 12h:19min:15sec юноши
9 42 Даниел Христов Петков 1973 5h:16min:52sec 5h:52min:9sec 1h:19min:50sec 12h:28min:51sec мъже
10 52 Станимир Иванов Статев 1979 4h:15min:22sec 6h:30min:23sec 1h:46min:25sec 12h:32min:10sec мъже
11 24 Николай Колев Костадинов 1976 4h:44min:6sec 6h:20min:27sec 1h:36min:0sec 12h:40min:33sec мъже
12 102 Цветомир Пламенов Младенов 1981 4h:48min:39sec 6h:21min:35sec 1h:31min:3sec 12h:41min:17sec мъже
13 113 Здравко Насков Ламбов 1982 4h:49min:33sec 6h:35min:32sec 1h:20min:55sec 12h:46min:0sec мъже
14 3 Калин Асенов Рахнев 1979 4h:42min:40sec 6h:33min:50sec 1h:31min:55sec 12h:48min:25sec мъже
15 4 Цанко Стефанов Петев 1981 4h:43min:14sec 6h:34min:26sec 1h:32min:15sec 12h:49min:55sec мъже
16 33 Станислав Петров Спасов 1981 4h:18min:22sec 7h:7min:52sec 1h:28min:0sec 12h:54min:14sec мъже
17 103 Радослав Радославов Русанов 1983 5h:9min:49sec 6h:22min:50sec 1h:29min:20sec 13h:1min:59sec мъже
18 51 Ясен Красимиров Панайотов 1987 4h:37min:4sec 6h:51min:40sec 1h:41min:30sec 13h:10min:14sec юноши
19 129 Тодор Николаев Ангелов 1986 5h:37min:43sec 6h:18min:5sec 1h:25min:5sec 13h:20min:53sec мъже
20 130 Христо Георгиев Гошев 1962 4h:38min:18sec 7h:2min:34sec 1h:45min:21sec 13h:26min:13sec ветерани
21 105 Димитър Христов Димитров 1987 5h:16min:49sec 6h:38min:59sec 1h:35min:38sec 13h:31min:26sec юноши
22 94 Ивайло Емилов Герджиков 1975 4h:32min:37sec 7h:20min:10sec 1h:40min:0sec 13h:32min:47sec мъже
23 131 Йордан Гочев Гавазов 1958 4h:48min:39sec 7h:7min:45sec 1h:36min:48sec 13h:33min:12sec ветерани
24 78 Станимир Великов Гюров 1959 5h:1min:58sec 6h:43min:0sec 1h:48min:48sec 13h:33min:46sec ветерани
25 82 Калин Симеонов Ташев 1977 4h:37min:10sec 7h:19min:0sec 1h:43min:46sec 13h:39min:56sec мъже
26 89 Таньо Койчев Танев 1949 4h:39min:59sec 7h:9min:32sec 1h:51min:12sec 13h:40min:43sec ветерани
27 46 Радослав Петров Тасев 1984 4h:23min:7sec 7h:42min:45sec 1h:37min:31sec 13h:43min:23sec мъже
28 121 Филип Рядков Златев 1975 5h:11min:37sec 7h:7min:0sec 1h:47min:45sec 14h:6min:22sec мъже
29 44 Веселин Георгиев Георгиев 1970 5h:16min:33sec 7h:16min:51sec 1h:41min:10sec 14h:14min:34sec мъже
30 35 Иван Николаев Чолаков 1979 5h:10min:34sec 7h:20min:20sec 1h:44min:29sec 14h:15min:23sec мъже
31 43 Пламен Христов Петков 1968 5h:19min:19sec 7h:16min:30sec 1h:40min:20sec 14h:16min:9sec мъже
32 36 Станислав Иванов Пеев 1980 5h:10min:34sec 7h:20min:58sec 1h:44min:58sec 14h:16min:30sec мъже
33 17 Емил Костадинов Шукадаров 1970 5h:19min:2sec 7h:23min:45sec 1h:37min:59sec 14h:20min:46sec мъже
34 16 Пламен Радев Пенев 1974 5h:20min:26sec 7h:23min:2sec 1h:38min:23sec 14h:21min:51sec мъже
35 48 Иван Иванов Хаджиколев 1976 5h:34min:43sec 7h:6min:35sec 1h:55min:0sec 14h:36min:18sec мъже
36 111 Станимир Николов Стойчев 1977 4h:49min:33sec 7h:38min:1sec 2h:11min:36sec 14h:39min:10sec мъже
37 108 Радослав Александров Бояджиев 1952 5h:14min:33sec 7h:47min:30sec 1h:47min:10sec 14h:49min:13sec ветерани
38 80 Богдан Ангелов Бояджиев 1985 5h:38min:10sec 7h:19min:46sec 1h:54min:29sec 14h:52min:25sec мъже
39 127 Добромир Панчев Янакиев 1979 5h:34min:7sec 7h:27min:45sec 1h:55min:42sec 14h:57min:34sec мъже
40 15 Стойчо Желязков Николаев 1973 5h:21min:21sec 7h:48min:11sec 1h:53min:17sec 15h:2min:49sec мъже
41 25 Цветан Христов Тодоров 1980 5h:2min:29sec 8h:3min:12sec 1h:57min:40sec 15h:3min:21sec мъже
42 14 Таня Христова Тодорова 1973 5h:21min:19sec 7h:48min:4sec 1h:54min:2sec 15h:3min:25sec жени
43 62 Димитър Димов Димов 1977 5h:47min:42sec 7h:27min:13sec 1h:48min:59sec 15h:3min:54sec мъже
44 84 Росен Александров Попов 1981 5h:47min:40sec 7h:26min:45sec 1h:49min:54sec 15h:4min:19sec мъже
45 58 Георги Маринов Таков 1964 5h:35min:52sec 7h:41min:15sec 1h:52min:23sec 15h:9min:30sec ветерани
46 85 Станислав Николов Николов 1978 5h:36min:49sec 7h:56min:37sec 1h:42min:10sec 15h:15min:36sec мъже
47 64 Йордан Димитров Дончев 1980 5h:48min:30sec 7h:56min:16sec 1h:37min:0sec 15h:21min:46sec мъже
48 65 Николай Димитров Дончев 1976 5h:48min:45sec 8h:0min:0sec 1h:36min:50sec 15h:25min:35sec мъже
49 37 Светозар Димитров Стойчев 1977 5h:15min:50sec 8h:30min:41sec 1h:41min:41sec 15h:28min:12sec мъже
50 23 Георги Димитров Георгиев 1973 5h:20min:27sec 8h:3min:45sec 2h:4min:20sec 15h:28min:32sec мъже
51 88 Христо Стоянов Стоянов 1976 6h:10min:31sec 7h:27min:55sec 2h:15min:59sec 15h:54min:25sec мъже
52 110 Петър Марков Стоянов 1976 6h:10min:35sec 7h:28min:1sec 2h:15min:52sec 15h:54min:28sec мъже
53 104 Емил Димитров Паралюзов 1964 6h:0min:30sec 8h:2min:53sec 2h:4min:56sec 16h:8min:19sec ветерани
54 40 Мирослав Недялков Пашов 1978 6h:16min:30sec 7h:59min:2sec 1h:54min:43sec 16h:10min:15sec мъже
55 66 Георги Петров Куцинов 1961 5h:38min:56sec 8h:46min:40sec 1h:55min:50sec 16h:21min:26sec ветерани
56 28 Светослав Иванов Пейчев 1976 6h:8min:14sec 8h:42min:50sec 1h:45min:30sec 16h:36min:34sec мъже
57 134 Костадин Иванов Костадинов   6h:8min:25sec 8h:42min:38sec 1h:50min:12sec 16h:41min:15sec мъже
58 106 Станислав Стефанов Асенов 1986 6h:26min:58sec 8h:15min:59sec 2h:4min:8sec 16h:47min:5sec мъже
59 107 Пламен Стоянов Даскалов 1986 6h:26min:53sec 8h:16min:0sec 2h:4min:15sec 16h:47min:8sec мъже
60 93 Цветан Лъчезаров Бальовски 1988 6h:3min:44sec 9h:19min:1sec 2h:0min:1sec 17h:22min:46sec юноши
61 12 Мария Атанасова Василева 1979 6h:24min:30sec 8h:46min:57sec 2h:11min:34sec 17h:23min:1sec жени
62 92 Велизар Стефанов Вълков 1990 6h:3min:49sec 9h:20min:55sec 2h:0min:30sec 17h:25min:14sec юноши
63 13 Мария Ангелова Митрофанова 1978 6h:28min:38sec 8h:47min:4sec 2h:10min:35sec 17h:26min:17sec жени
64 99 Николай Евгениев Гьоков 1981 6h:10min:43sec 9h:22min:0sec 2h:9min:54sec 17h:42min:37sec мъже
65 96 Иван Стойков Чапкънски 1962 6h:16min:54sec 9h:22min:50sec 2h:5min:23sec 17h:45min:7sec ветерани
66 120 Венцислава Атанасова Цачева 1976 6h:33min:45sec 9h:1min:0sec 2h:20min:50sec 17h:55min:35sec жени
67 119 Илиян Венелинов Цачев 1973 6h:34min:57sec 9h:1min:30sec 2h:21min:19sec 17h:57min:46sec мъже
68 109 Калин Бончев Василев 1978 7h:2min:29sec 9h:19min:20sec 1h:57min:59sec 18h:19min:48sec мъже
69 5 Веселин Любчов Куршумов 1975 6h:52min:1sec 9h:25min:31sec 2h:12min:2sec 18h:29min:34sec мъже
70 26 Снежана Радева Георгиева 1975 5h:48min:43sec 9h:53min:59sec 2h:47min:0sec 18h:29min:42sec жени
71 7 Бони Петков Бонев 1974 6h:52min:3sec 9h:26min:15sec 2h:12min:38sec 18h:30min:56sec мъже
72 38 Лъчезар Димов Ташев 1968 6h:21min:46sec 9h:30min:0sec 2h:44min:54sec 18h:36min:40sec мъже
73 115 Христо Йорданов Христов 1975 6h:30min:17sec 9h:44min:0sec 2h:32min:38sec 18h:46min:55sec мъже
74 27 Емил Анатолиев Иванов 1985 6h:33min:45sec 10h:10min:7sec 2h:5min:40sec 18h:49min:32sec мъже
75 50 Стоян Петков Петков 1987 4h:56min:32sec 9h:46min:2sec 4h:10min:0sec 18h:52min:34sec юноши
76 53 Светлин Филипов Папазов 1979 6h:43min:50sec 9h:52min:55sec 2h:16min:17sec 18h:53min:2sec мъже
77 34 Дамян Богумил Дянков 1976 5h:11min:45sec 10h:0min:11sec 3h:51min:3sec 19h:2min:59sec мъже
78 29 Владимир Мариов Гачев 1971 7h:41min:0sec 9h:30min:55sec 2h:4min:25sec 19h:16min:20sec мъже
79 30 Лъчезар Бориславов Младенов 1978 7h:40min:50sec 9h:31min:2sec 2h:4min:29sec 19h:16min:21sec мъже
80 98 Владимир Ангелов Конушлиев 1986 7h:29min:18sec 9h:52min:10sec 2h:10min:56sec 19h:32min:24sec мъже
81 76 Иванина Георгиева Гетова 1993 10h:31min:2sec 6h:14min:49sec 2h:52min:40sec 19h:38min:31sec девойки
82 77 Димитър Иванов Балански 1953 10h:33min:0sec 6h:14min:45sec 2h:52min:7sec 19h:39min:52sec ветерани
83 75 Доника Николаева Александрова 1991 10h:32min:50sec 6h:14min:59sec 2h:52min:36sec 19h:40min:25sec девойки
84 116 Павел Митков Крагуев 1978 6h:43min:35sec 10h:0min:55sec 3h:11min:0sec 19h:55min:30sec мъже
85 128 Николай Стефанов Дачев 1980 7h:8min:4sec 10h:45min:36sec 2h:15min:0sec 20h:8min:40sec мъже
86 71 Димитър Иванов Димитров 1972 7h:29min:12sec 9h:23min:5sec 3h:24min:59sec 20h:17min:16sec мъже
87 97 Апостол Димитров Янков 1949 7h:42min:16sec 10h:11min:15sec 2h:34min:1sec 20h:27min:32sec ветерани
88 112 Тихомир Добрев Добрев 1975 7h:22min:55sec 10h:37min:13sec 2h:37min:43sec 20h:37min:51sec мъже
89 21 Пламен Динков Георгиев 1980 7h:33min:20sec 10h:6min:59sec 3h:5min:0sec 20h:45min:19sec мъже
90 22 Савко Стоянов Ставрев 1981 7h:33min:50sec 10h:6min:7sec 3h:5min:28sec 20h:45min:25sec мъже
91 54 Димитър Грудев Панайотов 1970 7h:35min:6sec 10h:24min:2sec 3h:1min:4sec 21h:0min:12sec мъже
92 55 Милен Димитров Стефанов 1972 7h:35min:11sec 10h:24min:53sec 3h:2min:55sec 21h:2min:59sec мъже
93 133 Петър Валентинов Савов   7h:28min:55sec 10h:58min:10sec 2h:43min:27sec 21h:10min:32sec мъже
94 57 Стойчо Викторов Бозуков 1987 7h:13min:48sec 11h:59min:8sec 2h:11min:25sec 21h:24min:21sec юноши
95 95 Николай Георгиев Георгиев 1962 8h:0min:40sec 11h:19min:0sec 2h:29min:29sec 21h:49min:9sec ветерани
96 10 Стоян Божинов Пешев 1973 7h:43min:50sec 11h:14min:50sec 2h:52min:53sec 21h:51min:33sec мъже
97 11 Димитрина Петрова Пешева 1975 7h:44min:35sec 11h:15min:40sec 2h:53min:0sec 21h:53min:15sec жени
98 136 Кирил Крумов Пенов 1987 8h:36min:2sec 10h:38min:58sec 2h:49min:58sec 22h:4min:58sec юноши
99 49 Милан Ангелов Миланов 1965 8h:49min:29sec 11h:8min:8sec 2h:41min:5sec 22h:38min:42sec мъже
100 81 Борис Петров Петров 1986 8h:24min:57sec 10h:58min:23sec 3h:16min:0sec 22h:39min:20sec мъже
101 117 Димитър Филипов Пасков 1979 9h:38min:29sec 10h:55min:0sec 2h:10min:10sec 22h:43min:39sec мъже
102 31 Sofiadi Lacsono Chacrawardaya 1977 8h:47min:49sec 10h:57min:8sec 3h:11min:46sec 22h:56min:43sec мъже
103 32 Бисер Благоев Тошев 1970 8h:47min:27sec 10h:57min:59sec 3h:11min:38sec 22h:57min:4sec мъже
104 79 Вълко Димов Вълков 1956 8h:35min:50sec 11h:39min:50sec 2h:44min:21sec 23h:0min:1sec ветерани
105 138 Васил Дакев Карагьозов 1961 8h:37min:20sec 11h:39min:10sec 2h:44min:11sec 23h:0min:41sec ветерани
106 137 Крум Тодоров Георгиев 1958 8h:36min:50sec 11h:41min:0sec 2h:43min:0sec 23h:0min:50sec ветерани
107 83 Димитър Борисов Толев 1970 9h:37min:0sec 10h:23min:7sec 3h:23min:0sec 23h:23min:7sec мъже
108 39 Боян Николов Петков 1973 9h:36min:45sec 10h:23min:55sec 3h:23min:39sec 23h:24min:19sec мъже
109 114 Николай Кирилов Мирчев 1983 10h:6min:34sec 11h:40min:11sec 1h:43min:41sec 23h:30min:26sec мъже
110 74 Димитър Илиев Димитров 1969 9h:54min:28sec 11h:6min:17sec 2h:38min:25sec 23h:39min:10sec мъже
111 101 Ангел Георгиев Даскалов 1988 9h:1min:15sec 12h:0min:13sec 2h:57min:0sec 23h:58min:28sec юноши
112 100 Руси Крумов Славов 1989 9h:10min:2sec 12h:0min:51sec 2h:57min:49sec 24h:8min:42sec юноши
113 70 Стефан Петров Андонов 1974 9h:25min:36sec 12h:2min:16sec 3h:6min:0sec 24h:33min:52sec мъже
114 69 Иван Илиев Белчев 1961 9h:26min:2sec 12h:2min:57sec 3h:6min:39sec 24h:35min:38sec ветерани
115 9 Тихомир Тодоров Сотиров 1974 9h:44min:17sec 11h:44min:9sec 3h:8min:0sec 24h:36min:26sec мъже
116 8 Иван Георгиев Колчев 1976 9h:45min:0sec 11h:43min:17sec 3h:8min:31sec 24h:36min:48sec мъже
117 67 Петьо Николов Пенов 1956 11h:13min:13sec 11h:42min:43sec 4h:10min:25sec 27h:6min:21sec ветерани
118 68 Атанас Благоев Тодоров 1976 12h:0min:0sec 12h:3min:15sec 3h:24min:52sec 27h:28min:7sec мъже
  2 Жельо Стефанов Стойчев 1976 4h:20min:5sec       мъже
  87 Боян Тошков Стойчев 1985 4h:39min:35sec       мъже
  41 Петър Николаев Николов 1979 5h:45min:30sec       мъже
  122 Милен Станиславов Славов 1990 6h:50min:27sec       юноши
  135 Любомир Кирилов Тодоров 1977 5h:45min:43sec   1h:54min:10sec   мъже
  118 Пламен Величков Куртев 1975 8h:3min:17sec       мъже
  126 Мартин Марков 1974 6h:43min:57sec   2h:15min:30sec   мъже
  125 Драгомира Тодорова Раева 1979 6h:45min:2sec   2h:15min:43sec   жени
  72 Милен Величков Христов 1979 9h:35min:1sec       мъже
  63 Петко Стефанов Беров 1979 10h:29min:22sec       мъже
  18 Константин Кирилов Панайотов 1988 10h:35min:20sec       юноши
  19 Кирил Панайотов Кирилов 1956 10h:37min:49sec       ветерани
  73 Петя Димитрова Алексиева 1976 11h:13min:51sec       жени
  86 Дончо Петров Дончев 1988 11h:21min:14sec       юноши
  6 Виктория Иванова Бъчварова 1987 10h:5min:10sec 11h:42min:1sec     девойки
Индивидуално Класиране - мъже
Място Състезателен номер Имена Роден Етап I - h Етап II - h Етап III - h Общо време Категория
1 1 Николай Колев Костадинов 1974 4h:0min:26sec 5h:11min:35sec 1h:15min:0sec 10h:27min:1sec мъже
2 60 Николай Красимиров Стамболийски 1979 5h:18min:43sec 5h:29min:39sec 1h:15min:0sec 12h:3min:22sec мъже
3 56 Антон Георгиев Настев 1983 4h:23min:45sec 6h:26min:4sec 1h:20min:28sec 12h:10min:17sec мъже
Индивидуално Класиране - жени
Място Състезателен номер Имена Роден Етап I - h Етап II - h Етап III - h Общо време Категория
1 14 Таня Христова Тодорова 1973 5h:21min:19sec 7h:48min:4sec 1h:54min:2sec 15h:3min:25sec жени
2 12 Мария Атанасова Василева 1979 6h:24min:30sec 8h:46min:57sec 2h:11min:34sec 17h:23min:1sec жени
3 13 Мария Ангелова Митрофанова 1978 6h:28min:38sec 8h:47min:4sec 2h:10min:35sec 17h:26min:17sec жени
Индивидуално Класиране - юноши
Място Състезателен номер Имена Роден Етап I - h Етап II - h Етап III - h Общо време Категория
1 47 Младен Иванов Младенов 1988 4h:26min:37sec 5h:59min:32sec 1h:16min:0sec 11h:42min:9sec юноши
2 132 Петър Емилов Панайотов 1987 4h:15min:14sec 6h:11min:12sec 1h:19min:10sec 11h:45min:36sec юноши
3 59 Петър Колев Дачев 1988 4h:22min:55sec 6h:25min:44sec 1h:20min:11sec 12h:8min:50sec юноши
Индивидуално Класиране - девойки
Място Състезателен номер Имена Роден Етап I - h Етап II - h Етап III - h Общо време Категория
1 76 Иванина Георгиева Гетова 1993 10h:31min:2sec 6h:14min:49sec 2h:52min:40sec 19h:38min:31sec девойки
2 75 Доника Николаева Александрова 1991 10h:32min:50sec 6h:14min:59sec 2h:52min:36sec 19h:40min:25sec девойки
3 6 Виктория Иванова Бъчварова 1987 10h:5min:10sec 11h:42min:1sec   21h:47min:11sec девойки
Индивидуално Класиране - ветерани
Място Състезателен номер Имена Роден Етап I - h Етап II - h Етап III - h Общо време Категория
1 130 Христо Георгиев Гошев 1962 4h:38min:18sec 7h:2min:34sec 1h:45min:21sec 13h:26min:13sec ветерани
2 131 Йордан Гочев Гавазов 1958 4h:48min:39sec 7h:7min:45sec 1h:36min:48sec 13h:33min:12sec ветерани
3 78 Станимир Великов Гюров 1959 5h:1min:58sec 6h:43min:0sec 1h:48min:48sec 13h:33min:46sec ветерани
Забележка: №75 и №76 (водени от №77) участват извън класирането с индивидуален маршрут, но са наградени като най-млади състезатели.
№71 и №68 участват в класирането с неточни времена, поради допълнителната им ангажираност в организацията.