Състеза-телен № Име Презиме Фамилия роден Град Клуб Първи етап Втори етап Трети етап Общо Време
1 Герго Йорданов Александров 1973 Враца "Веломания" 3h. 05min. 15sec. 7h. 52min. 43sec. 4h. 48min. 34sec. 15h. 46min. 22sec.
2 Петър Петров Терзиев 1986 Пловдив   4h. 45min. 38sec. отпада отпада отпада
3 Асен Стоянов Иванов 1975 Враца "Веломания" 3h. 05min. 36sec. 8h. 11min. 47sec. 6h. 04min. 00sec. 17h. 21min. 23sec.
4 Цветан Стоянов Гьонов 1961 Враца "Веломания" 3h. 05min. 15sec. 7h. 52min. 44sec. 5h. 03min. 06sec. 16h. 01min. 05sec.
5 Цветан Чавдаров Попов 1977 София   4h. 31min. 12sec. 8h. 29min. 50sec. 5h. 43min. 10sec. 18h. 44min. 12sec.
6 Константин Димитров Стамболиев 1976 София   4h. 53min. 00sec. отпада отпада отпада
7 Велизар Величков Величков 1987 Пловдив   3h. 42min. 38sec. отпада отпада отпада
8 Светослав Тодоров Минков 1973 София   5h. 34min. 00sec. отпада отпада отпада
9 Огнян Николаев Гюров 1975 София   отпада отпада отпада отпада
10 Никола Георгиев Георгиев 1975 Варна "Верижна реакция" 3h. 09min. 10sec. 7h. 33min. 40sec. 5h. 18min. 25sec. 16h. 01min. 15sec.
11 Тихомир Добрев Добрев 1975 Варна "Верижна реакция" 3h. 43min. 40sec. отпада отпада отпада
12 Здравко Ненчев Василев 1979 Варна "Верижна реакция" 4h. 45min. 32sec. 12h. 06min. 10sec. 7h. 08min. 54sec. 24h. 00min. 36sec.
13 Димитър Илиев Димитров 1969 Русе   4h. 05min. 50sec. 10h. 53min. 00sec. 7h. 45min. 14sec. 22h. 54min. 04sec.
14 Светлин Борисов Стоилов 1969 Русе   не стартирал отпада отпада отпада
15 Димитър Петров Димитров 1986 Пловдив "Тепебайктийм" 3h. 43min. 10sec. 9h. 29min. 02sec. 8h. 57min. 02sec. 22h. 09min. 14sec.
16 Николай Илославов Каймаканов 1986 Пловдив "Тепебайктийм" 3h. 33min. 30sec. 9h. 29min. 04sec. 8h. 57min. 02sec. 21h. 59min. 36sec.
17 Таньо Койчев Танев 1949 Казанлък   3h. 08min. 48sec. 8h. 48min. 11sec. 5h. 54min. 32sec. 17h. 51min. 31sec.
18 Вълко Димов Вълков 1956 Русе   4h. 10min. 11sec. 11h. 39min. 30sec. 7h. 01min. 24sec. 22h. 51min. 05sec.
19 Йордан Христов Асенов 1981 Русе   3h. 03min. 20sec. 7h. 49min. 13sec. 5h. 01min. 23sec. 15h. 53min. 56sec.
20 Николай Кирилов Мирчев 1983 Русе   3h. 03min. 48sec. 7h. 49min. 10sec. 4h. 42min. 12sec. 15h. 35min. 10sec.
21 Александър Пепов Петков 1986 Русе   3h. 03min. 16sec. 7h. 49min. 11sec. 5h. 01min. 23sec. 15h. 53min. 50sec.
22 Емил Димитров Паралюзов 1964 Търговище   3h. 25min. 04sec. 9h. 27min. 05sec. 6h. 42min. 12sec. 19h. 34min. 21sec.
23 Стойчо Желязков Николаев 1973 Търговище   2h. 46min. 24sec. 7h. 11min. 22sec. 5h. 03min. 06sec. 15h. 00min. 52sec.
24 Таня Христова Тодорова 1973 Търговище   3h. 36min. 40sec. 10h. 20min. 53sec. 7h. 08min. 41sec. 21h. 06min. 14sec.
25 Милен Димитров Димитров 1982 Стара Загора   4h. 09min. 21sec. 10h. 46min. 14sec. 7h. 41min. 14sec. 22h. 36min. 49sec.
26 Светлин Филипов Папазов 1979 Стара Загора   3h. 22min. 47sec. 9h. 43min. 20sec. 6h. 50min. 50sec. 19h. 56min. 57sec.
27 Николай Колев Костадинов 1974 Стара Загора   2h. 25min. 07sec. 6h. 13min. 18sec. 4h. 42min. 00sec. 13h. 20min. 25sec.
28 Стефан Петров Андонов 1974 Пловдив "Тепетийм" 5h. 05min. 18sec. 16h. 00min. 00sec. 8h. 15min. 52sec 29h. 21min. 10sec.
29 Владимир Ангелов Конушлиев 1986 Пловдив "Тепетийм" 5h. 05min. 18sec. 16h. 00min. 00sec. 8h. 53min. 20sec. 30h. 58min. 38sec.
30 Георги Богданов Кръстев 1981 Пловдив "Тепетийм" 3h. 43min. 20sec. 10h. 20min. 13sec. 6h. 49min. 15sec. 20h. 52min. 48sec.
31 Софияди Лаксоно Чакравардия 1977 София   5h. 05min. 18sec. 11h. 01min. 50sec. 7h. 21min. 47sec. 23h. 28min. 55sec.
32 Бисер Благоев Ташев 1970 София   4h. 09min. 00sec. 11h. 01min. 55sec. 7h. 32min. 49sec. 22h. 43min. 44sec.
33 Жельо Стефанов Стойчев 1976 Казанлък "Фърст тийм" 3h. 01min. 08sec. 7h. 25min. 04sec. 4h. 41min. 25sec. 15h. 07min. 37sec.
34 Венцислав Серьожев Кербедьов 1981 Казанлък "Фърст тийм" 3h. 04min. 30sec. 8h. 18min. 16sec. 4h. 46min. 48sec. 16h. 09min. 34sec.
35 Игнат Сергеевич Синицин 1987 Варна "Фърст тийм" 3h. 26min. 35sec. 7h. 48min. 02sec. 4h. 41min. 41sec. 15h. 56min. 18sec.
36 Стоян Петков Петков 1987 Стара Загора "Свободни екстремисти" 3h. 11min. 24sec. 7h. 51min. 37sec. 7h. 03min. 50sec. 18h. 06min. 51sec.
37 Ясен Красимиров Панайотов 1987 Стара Загора "Свободни екстремисти" 3h. 09min. 50sec. 8h. 25min. 20sec. 5h. 55min. 55sec. 17h. 31min. 05sec.
38 Петьо Николов Пенов 1956 Стара Загора "Свободни екстремисти" 3h. 47min. 20sec. 10h. 42min. 00sec. 7h. 21min. 00sec. 21h. 50min. 20sec.
39 Иван Николаев Чолаков 1979 Стара Загора "Добрев байк" 3h. 10min. 30sec. 8h. 00min. 56sec. 5h. 01min. 28sec. 16h. 12min. 54sec.
40 Николай Колев Костадинов 1976 Казанлък "Добрев байк" 3h. 10min. 30sec. 9h. 08min. 21sec. 5h. 32min. 24sec. 17h. 51min. 15sec.
41 Станислав Иванов Пеев 1980 Стара Загора "Добрев байк" 3h. 19min. 30sec. 8h. 21min. 53sec. 6h. 27min. 37sec. 18h. 08min. 57sec.
42 Мариян Ангелов Велев 1975 Асеновград   3h. 09min. 40sec. 7h. 53min. 08sec. 7h. 54min. 04sec. 18h. 56min. 52sec.
43 Стоян Божинов Пешев 1973 Стара Загора "Екстрема" 3h. 21min. 00sec. 8h. 30min. 54sec. 7h. 53min. 40sec. 19h. 45min. 34sec.
44 Светозар Димитров Стойчев 1977 Стара Загора "Екстрема" 3h. 58min. 27sec. 11h. 39min. 30sec. 6h. 46min. 52sec. 22h. 24min.49sec.
45 Харутюн Кеворк Тевекелян 1968 Стара Загора "Екстрема" 3h. 21min. 25sec. 7h. 53min. 08sec. 7h. 54min. 44sec. 19h. 09min. 17sec.
46 Йордан Гочев Гавазов 1958 Пловдив   3h. 20min. 00sec. 7h. 58min. 37sec. 8h. 01min. 25sec. 19h. 20min. 02sec.
47 Георги Петров Куцинов 1961 с.Проглед   3h. 43min. 00sec. 8h. 50min. 42sec. 7h. 48min. 56sec. 20h. 22min. 38sec.
48 Иван Янков Димов 1978 с.Мииковци   4h. 06min. 30sec. 16h. 00min. 00sec. 6h. 08min. 46sec. 26h. 15min. 16sec.
49 Светослав Иванов Пейчев 1976 София   5h. 01min. 08sec. 10h. 17min. 56sec. 7h. 30min. 41sec. 22h. 59min. 45sec.
50 Емил Костадинов Шукадаров 1970 София "Веломания" 3h. 21min. 00sec. 9h. 28min. 54sec. 4h. 34min. 35sec. 17h. 24min. 29sec.
51 Пламен Радев Пенев 1974 София "Веломания" 3h. 21min. 13sec. 9h. 28min. 54sec. 4h. 34min. 35sec. 17h. 24min. 42sec.
52 Любомир Кирилов Тодоров 1977 Русе "Веломания" 3h. 24min. 54sec. 10h. 19min. 40sec. 5h. 00min. 10sec. 18h. 44min. 44sec.
53 Павел Стоянов Абрашев 1984 Пловдив   3h. 24min. 30sec. отпада отпада отпада
54 Пламен Величков Куртев 1975 Пловдив   3h. 23min. 20sec. отпада отпада отпада
55 Веселин Любчов Куршумов 1975 Пловдив   3h. 59min. 12sec. 9h. 57min. 06sec. 9h. 53min. 00sec. 23h. 10min. 18sec.
56 Илиян Ангелов Илиев 1988 Велико Търново "Горгона" 3h. 12min. 15sec. 7h. 56min. 29sec. 5h. 34min. 45sec. 16h. 41min. 29sec.
57 Йордан Дончев Добрев 1986 Велико Търново "Горгона" 3h. 20min. 05sec. 7h. 53min. 08sec. 4h. 52min. 39sec. 16h. 05min.52sec.
58 Петър Николаев Николов 1979 Велико Търново "Горгона" 3h. 21min. 00sec. 10h. 17min. 12sec. 4h. 42min. 48sec. 18h. 21min. 00sec.
59 Пламен Руменов Стефанов 1988 Велико Търново "Горгона" 3h. 26min. 50sec. 6h. 55min. 48sec. 4h. 45min. 55sec 15h. 08min. 33sec.
60 Петър Колев Дачев 1988 Велико Търново "Горгона" 3h. 26min. 50sec. 7h. 56min. 29sec. 4h. 36min. 03sec. 15h. 59min. 22sec.
61 Даниел Христов Петков 1973 Велико Търново "Горгона" 3h. 20min. 40sec. 7h. 25min. 12sec. 4h. 43min. 10sec. 15h. 29min. 02sec.
62 Камен Георгиев Николов 1981 София   5h. 08min. 00sec. отпада отпада отпада
63 Франц   Щурм 1945 Германия   3h. 47min. 20sec. 8h. 30min. 54sec. 7h. 17min. 40sec. 19h. 36min. 00sec.
64 Денис Юксел Орхан 1987 Исперих "Димитровец" 3h. 18min. 22sec. 8h. 22min. 03sec 7h. 21min. 00sec. 19h. 01min. 25sec.
65 Дочо Минчев Дочев 1988 Исперих "Димитровец" 3h. 52min. 04sec. 9h. 50min. 27sec. 7h. 14min. 50sec. 20h. 57min. 21sec.
66 Станимир Велков Гюров 1959 с.Лъвино "Димитровец" 3h. 04min. 00sec 7h. 25min. 40sec. 4h. 53min. 22sec. 15h. 23min. 02sec.
67 Лъчезар Димов Ташев 1968 Стара Загора   3h. 37min. 48sec. 9h. 08min. 20sec. 8h. 18min. 20sec. 21h. 04min. 28sec.
68 Атанас Благоев Тодоров 1976 Пловдив "Крива спица" 2h. 46min. 15sec. 6h. 56min. 00sec. 5h. 04min. 45sec. 14h. 47min. 00sec.
69 Димитър Иванов Димитров 1972 Пловдив "Крива спица" 3h. 40min. 36sec. 10h. 00min. 33sec. 7h. 08min. 05sec. 20h. 49min. 14sec.
70 Цанко Стефанов Петев 1981 Пловдив "Крива спица" 3h. 55min. 40sec. 9h. 55min. 54sec. 7h. 08min. 03sec. 20h. 59min. 37sec.
71 Калин Асенов Рахнев 1979 Пловдив "Тепебайктийм" 3h. 20min. 14sec. 10h. 19min. 30sec. 4h. 27min. 10sec. 18h. 06min. 54sec.
72 Веселин Георгиев Георгиев 1970 Велико Търново "Горгона" 5h. 34min. 00sec. отпада отпада отпада
73 Николай Стефанов Колев 1970 Велико Търново "Горгона" 3h. 21min. 00sec. отпада отпада отпада
Отборно класиране
Място Състезатели Клуб Общо време Награда
1 № - 19, 20, 21 гр.Русе 15h. 54min. 24sec. Купа "Паралелна Вселена - Родопи 2004"; 3 х 50 лв. компоненти от Веломания; гуми от Rubena Balkan
2 № - 33, 34, 35 "Фърст тийм" 16h. 33min. 39sec.
3 № - 1, 3, 4 "Веломания" 17h. 22min. 23sec.
4 № - 58, 59, 60 "Горгона" 18h. 29min. 57sec.
5 № - 50, 51, 52 "Веломания" 18h. 44min. 44sec.
6 № - 39, 40, 41 "Добрев байк" 18h. 56min. 25sec.
7 № - 64, 65, 66 гр.Исперих 19h. 02min. 41sec.
8 № - 26, 27, 61 "Горгона" 19h. 56min. 57sec.
9 № - 68, 69, 70 "Крива спица" 20h. 59min. 37sec.
10 № - 22, 23, 24 гр. Търговище 21h. 06min. 14sec.
11 № - 36, 37, 38 "Свободни екстремисти" 21h. 50min. 20sec.
12 № - 15, 16, 71 "Тепебайктийм" 22h. 09min. 14sec.
13 № - 43, 44, 45 "Екстрема" 23h. 32min. 41sec.
14 № - 28, 29, 30 "Тепетийм" 30h. 58min. 38sec.
15 № - 10, 11, 12 "Верижна реакция" отпада
Индивидуално класиране Стартирали 73
Финиширали 61
Място Юноши (16 - 18 г.) Общо време Награда
1 № - 59 15h. 08min. 33sec. златен медал,челник Petzel Tikka от BG Sport, гуми от Rubena Balkan, фланелка DRAG
2 № - 21 15h. 53min. 50sec. сребърен медал, антибактериално шише SIGG+ от BG Sport, гуми от Rubena Balkan, фланелка DRAG
3 № - 35 15h. 56min. 18sec. бронзов медал, портмоне Tashev от BG Sport, гуми от Rubena Balkan, фланелка DRAG
4 № - 60 15h. 59min. 22sec.  
5 № - 56 16h. 41min. 29sec.  
6 № - 37 17h. 31min. 05sec.  
7 № - 36 18h. 06min. 51sec  
8 № - 64 19h. 01min. 25sec.  
9 № - 65 20h. 57min. 21sec.  
Място Жени (18 - 40 г.) Общо време Награда
1 № - 24 21h. 06min. 14sec. златен медал, 7-дневна почивка в Кушадасъ, Турция от Tansu Tour, гуми от Rubena Balkan
Място Мъже (18 - 40 г.) Общо време Награда
1 № - 27 13h. 20min. 25sec. златен медал, 7-дневна почивка в Кушадасъ, Турция от Tansu Tour
2 № - 68 14h. 47min. 00sec. сребърен медал, 200 лв. компоненти от Веломания
3 № - 23 15h. 00min. 52sec. бронзов медал, 100 лв. компоненти от Веломания
4 № - 33 15h. 07min. 37sec. антибактериално шише SIGG+ от BG Sport
5 № - 61 15h. 29min. 02sec. чанта за кръста Tashev от BG Sport
6 № - 20 15h. 35min. 10sec. шалте от BG Sport
7 № - 1 15h. 46min. 22sec.  
8 № - 19 15h. 53min. 56sec.  
9 № - 10 16h. 01min. 15sec.  
10 № - 57 16h. 05min. 52sec.  
11 № - 34 16h. 09min. 34sec.  
12 № - 39 16h. 12min. 54sec.  
13 № - 3 17h. 21min. 23sec.  
14 № - 50 17h. 24min. 29sec.  
15 № - 51 17h. 24min. 42sec.  
16 № - 40 17h. 51min. 15sec.  
17 № - 71 18h. 06min. 54sec.  
18 № - 41 18h. 08min. 57sec.  
19 № - 58 18h. 21min. 00sec.  
20 № - 5 18h. 44min. 12sec.  
21 № - 52 18h. 44min. 44sec.  
22 № - 42 18h. 56min. 52sec.  
23 № - 45 19h. 09min. 17sec.  
24 № - 22 19h. 34min. 21sec.  
25 № - 43 19h. 45min. 34sec.  
26 № - 26 19h. 56min. 57sec.  
27 № - 69 20h. 49min. 14sec.  
28 № - 30 20h. 52min. 48sec.  
29 № - 70 20h. 59min. 37sec.  
30 № - 67 21h. 04min. 28sec.  
31 № - 16 21h. 59min. 36sec.  
32 № - 15 22h. 09min. 14sec  
33 № - 44 22h. 24min. 49sec.  
34 № - 25 22h. 36min. 49sec.  
35 № - 32 22h. 43min. 44sec.  
36 № - 13 22h. 54min. 04sec.  
37 № - 49 22h. 59min. 45sec.  
38 № - 55 23h. 10min. 18sec.  
39 № - 31 23h. 28min. 55sec.  
40 № - 12 24h. 00min. 36sec.  
41 № - 48 26h. 15min. 16sec.  
42 № - 28 29h. 21min. 10sec.  
43 № - 29 30h. 58min. 38sec.  
Място Ветерани (над 40 г.) Общо време Награда
1 № - 66 15h. 23min. 02sec. златен медал, 150 лв. компоненти от Веломания, гуми от Rubena Balkan
2 № - 4 16h. 01min. 05sec. палатка от BG Sport, гуми от Rubena Balkan
3 № - 17 17h. 51min. 31sec. вело раница от BG Sport, гуми от Rubena Balkan
4 № - 46 19h. 20min. 02sec.  
5 № - 63 19h. 36min. 00sec.  
6 № - 47 20h. 22min. 38sec.  
7 № - 38 21h. 50min. 20sec.  
8 № - 18 22h. 51min. 05sec.  
   
Най-възрастен участник 5 дневна почивка за двама в Хаджи Велинов Хан - арх.резерват Боженци, от Балканци
Най-млад участник 50 лв. компоненти от Веломания, гуми от Rubena Balkan, портмоне Tashev ot BG Sport